Strona główna » Poradnictwo rodzinne » Poradnictwo duszpasterskie dla małżeństw i rodzin

Poradnictwo duszpasterskie dla małżeństw i rodzin

W naszej archidiecezji istnieje możliwość skorzystania z nieodpłatnej porady duszpasterskiej dla osób indywidualnych, małżeństw i rodzin w Poradniach Życia Rodzinnego zlokalizowanej w następujących miejscach:

• Archidiecezjalna Poradnia Życia Rodzinnego w Centrum Jana Pawła II w Krakowie
  • Chrzanów, Parafia św. Mikołaja
  • Kraków, siedziba główna Fundacji Towarzyszenia Rodzinie im. prof. Stanisława Grygiela
  • Myślenice, Dom Katolicki im. ks. Prałata Józefa Bylicy w Myślenicach
  • Sucha Beskidzka, Dom Katolicki
  • Wadowice, ul. E. i K. Wojtyłów 13

Dyżury w poradniach odbywają się według harmonogramu zamieszczonego na stronie Fundacji Towarzyszenia Rodzinie im. prof. Stanisława Grygiela. W celu skorzystania z pomocy należy zarezerwować termin spotkania.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza:
lub telefonicznie:
nr tel. 512 180 000 od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-20.00.

Przy zapisie nie jest wymagane podawanie szczegółowych danych personalnych, a tym samym możliwe jest zachowanie anonimowości.

Lokalizacje poszczególnych Poradni Życia Rodzinnego:

Archidiecezjalna Poradnia Życia Rodzinnego w Centrum Jana Pawła II:

Adres:
Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, ul. Totus Tuus 32