STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / TYDZIEŃ MODLITW ZA POWOŁANYCH DO MAŁŻEŃSTWA „TAK NA SERIO”

TYDZIEŃ MODLITW ZA POWOŁANYCH DO MAŁŻEŃSTWA „TAK NA SERIO”

DATA ROZPOCZĘCIA: 08-06-2019 GODZINA: 00:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 16-06-2019 GODZINA: 00:00
MIEJSCE: Kraków, Zakrzówek
PARAFIA: Kraków, Kościół Boskiego Zbawiciela

OPIS WYDARZENIA:

Zapraszamy wszystkich narzeczonych i małżonków do wzięcia udziału w 6. edycji „Tak na Serio”, która w tym roku odbędzie się w dniach 8 – 16 czerwca, pod patronatem Abp Marka Jędraszewskiego i jest wspierana przez Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

„Tak na Serio” promuje trzy ważne idee. Pierwsza z nich to ukazanie małżeństwa jako powołania danego nam od Boga, które należy rozeznać. Druga zwraca uwagę na świadome przeżycie narzeczeństwa. Trzecia zaś promuje potrzebę stałej formacji małżonków.

Centralnym miejscem Tygodnia Modlitw za Powołanych do Małżeństwa jest Kościół Rektoralny Księży Salwatorianów
w Krakowie, przy ul. Św. Jacka 16.

Program:

• Sobota 08.06 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołanych do małżeństwa
  • Niedziela 09.06 Msze Święte z kazaniami księdza Łukasza Anioła SDS
    +Msza Święta z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich
  • Poniedziałek 10.06 Nie do wiary, NaPro czary! – czyli o naprotechnologii w teorii./ dr Leszek Lachowicz
  • Wtorek 06 Pokłóćmy się! – czyli jak się kochać i kłócić jednocześnie./ Katarzyna i Arkadiusz Aszyk (Aszyki)
  • Środa 12.06 „Dla małego, dla dużego, jest tu miejsce dla każdego!” – czyli o życiu w wielodzietnej rodzinie./ Agnieszka i Grzegorz (familyfun by mum)
  • Czwartek 13.06 Do tańca i do różańca! – czyli o przeżywaniu wiary w małżeństwie./ Mateusz Ochman
  • Piątek 14.06 Ile jeszcze mam czekać? – czyli o cierpliwości w byciu singlem. /Magdalena Bojanowska
  • Sobota 15.06 I że Cię nie opuszczę aż do śmierci – czyli o miłości po latach./ Tomasz Budzyński
  • Niedziela 16.06 Rozgrzewka przed małżeństwem – czyli świadectwo narzeczonych./ Weronika Jakubowska i Piotr Mroczko  (Odważni i Romantyczni)
    Msze Święte z kazaniami księdza Artura Stobierskiego SDS