STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MAŁOPOLSKIE SPOTKANIE RODZIN ADOPCYJNYCH

Małopolskie Spotkanie Rodzin Adopcyjnych

Małopolskie Spotkanie Rodzin Adopcyjnych
DATA ROZPOCZĘCIA: 02-12-2018 GODZINA: 14:18
OPIS WYDARZENIA:

W imieniu pracowników Ośrodka Adopcyjnego „Dzieło Pomocy Dzieciom” i rodzin skupionych wokół Ośrodka, serdecznie zapraszam na czternaste już spotkanie z cyklu Małopolskich Spotkań Rodzin Adopcyjnych, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego. Uprzejmie proszę o umieszczenie Zaproszenia na Waszej stronie internetowej, do wiadomości zainteresowanych osób.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 2 grudnia 2018r. przy ul. Kopernika 26 w Krakowie. Tradycyjnie rozpocznie się Mszą Św. w intencji rodzin w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa oo. Jezuitów o godz. 14.00.

Oprawa muzyczna i krótki koncert po Mszy św. – Krakowski Chór Akademicki pod dyrygenturą Janusza Wierzgacza.

Następnie w auli im. G. Piramowicza SJ Akademii Ignatianum zapraszamy na wykład „Kocham, więc wychowuję”. Prelegentem będzie Krzysztof Tyralik. Wysłuchać będzie można również Świadectwa rodziny adopcyjnej.

Poza częścią wykładową uczestnicy będą mogli zrelaksować się podczas występu Gościa specjalnego – Pana Andrzeja Roga – aktora Teatru Stu i krótkiego koncertu zespołu „Muzyczni Oprawcy”.

Będzie też okazja do nieformalnych, indywidualnych spotkań uczestników przy poczęstunku.

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału i skorzystania ze wszystkich lub wybranych punktów programu XIV Małopolskich Spotkań Rodzin Adopcyjnych.

Jak co roku, do uczestnictwa w spotkaniu zapraszamy rodziców adopcyjnych, osoby oczekujące na przysposobienie dziecka, jak również wszystkie osoby zainteresowane tematem rodzicielstwa, w tym rodzicielstwa adopcyjnego i zastępczego.

Dzieciom uczestników na czas wykładu zapewniamy opiekę wolontariuszy. Do dyspozycji zmotoryzowanych uczestników spotkania będzie także wewnętrzny parking przy Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa oo. Jezuitów przy ul. Kopernika 26.

Z wyrazami szacunku,

Katarzyna Mader

Dyrektor Ośrodka Adopcyjnego

„Dzieło Pomocy Dzieciom” w Krakowie

 

 

P.S.

Proszę o potwierdzenie otrzymania zaproszenia.

ZOBACZ TAKŻE