STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / IV OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA RODZIN DZIECI UTRACONYCH

IV ogólnopolska pielgrzymka rodzin dzieci utraconych

DATA ROZPOCZĘCIA: 05-06-2021 GODZINA: 12:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 05-06-2021 GODZINA: 16:00
MIEJSCE: Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach ul. Faustyny 3, 30-420 Kraków
ORGANIZATOR: Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Krakowskiej, Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin Dzieci Utraconych
PROWADZĄCY: Diecezjalny duszpasterz rodzin dzieci utraconych ks. dr Janusz Kościelniak
E-MAIL: wdr@diecezja.pl

OPIS WYDARZENIA:

Pielgrzymka Rodzin dzieci utraconych odbędzie się pod patronatem abp Marka Jędraszewskiego Metropolity Krakowskiego.

Godz. 12.00 Modlitwa Anioł Pański i Msza św. po przewodnictwem ks. dr. hab. Lucjana Szczepaniaka SCJ, Kapelana Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z koronką oraz aktem zawierzenia zmarłych dzieci Bożemu Miłosierdziu.

Przed wejściem do bazyliki rozdawane będą świece oraz karty, na których będzie można wpisać imię zmarłego dziecka. Zostaną one poniesione podczas ofiarowania wraz darami ofiarnymi.

Pielgrzymka organizowana przy współpracy Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia.