STRONA GŁÓWNA / SEKRETARIAT

SEKRETARIAT

Magdalena Poprawa – z wykształcenia filolog, pedagog, psychoterapeuta.
Jestem żoną Macieja i mamą Gabrysi, Tymka i Krzysia. Od wielu lat współpracuję z Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin – najpierw w Kielcach, gdzie ukończyłam Studium Teologii Rodziny przy tamtejszej Kurii, a od 2009 roku w Krakowie, gdzie również ukończyłam tym razem wraz z mężem STR. Praca w Poradni Życia Rodzinnego, kontakt z narzeczonymi i małżeństwami zafascynowały mnie tak bardzo, że postanowiłam kształcić się w tym kierunku. Odbyłam szkolenie z NCV – Komunikacja bez przemocy, ukończyłam również szkolenie z Psychoterapii Systemowej par, małżeństw i rodzin, a później z Psychoterapii Psychodynamicznej, co pozwala mi prowadzić w tym nurcie terapię indywidualną. W trakcie zrobiłam również Kurs z podstaw terapii dzieci i młodzieży.
Jestem pasjonatką Teologii Ciała. Moja fascynacja nie jest przypadkowa – przez kilka lat moja wspólnota „Komunia Małżeństw” pracowała nad tekstami Wojtyły. Efektem tej pracy jest moje pragnienie, by z rodzinami i małżeństwami, które przychodzą do mnie na terapię, czy po prostu po poradę, pracować właśnie zgodnie z ideami Wojtyły. Chęć połączenia wiary i psychoterapii skłonił mnie do rozpoczęcia szkolenia z Chrześcijańskiej Terapii Integratywnej.
Wraz z mężem prowadzimy warsztaty dla małżonków, które mają na celu wzmocnić ich relację i odkryć Chrystusa w ich małżeńskiej więzi.

 

ZOBACZ TAKŻE
ZOBACZ TAKŻE