STRONA GŁÓWNA / POWOŁANIE DO RODZICIELSTWA / KURSY NATURALNEGO PLANOWANIA RODZINY

KURSY NATURALNEGO PLANOWANIA RODZINY

“Są one naprawdę konieczne, ponieważ poszanowanie dla życia, zwłaszcza nienarodzonego znajduje się obecnie na najniższym poziomie w dziejach świata. Szeroko rozpowszechniona jest aborcja. Natomiast metody naturalne uwypuklają wartość dziecka, starają się usuwać lęk przed dzieckiem i dostarczyć małżonkom informacji, z których mogą inteligentnie skorzystać, aby wybrać i pokochać dziecko. Współczesny świat potrzebuje większego umiłowania dzieci”. – tak o znaczeniu naturalnych metod regulacji poczęć mówiła prof. Evelyn Billings.

Kursy naturalnego planowania rodziny przeznaczone dla narzeczonych i małżonków, którzy pragną żyć etycznie, budować swoją seksualność i małżeńską intymność zgodnie z nauczaniem Kościoła, pozwolą nauczyć się rozpoznawania swojej płodności ale również zrozumieć dlaczego metody naturalne są dobre.

Kursy naturalnego planowania rodziny – styczeń 2019 r.

19.01.2019
Kurs rozpoznawania płodności wg metody prof. Rötzera