STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / 8 WRZEŚNIA 2019 R. XXVII PIELGRZYMKA RODZIN ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ DO KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

8 września 2019 r. XXVII Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej

"Oblubieniec jest z wami" te słowa św. Jana Pawła II będą towarzyszyły XXVII Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej dnia 8 września 2019 r.....

“Oblubieniec jest z wami” te słowa św. Jana Pawła II będą towarzyszyły XXVII Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej dnia 8 września 2019 r. Pielgrzymkę rozpoczniemy nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 9.00 przy stacji “u Piłata”. Następnie o godz. 11.00 przy ołtarzu polowym zgromadzimy się na Mszy św. w intencji małżeństw i rodzin naszej archidiecezji, której będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.

Przy wejściu na Dróżki Kalwaryjskie, będzie można nabyć  książeczki z rozważaniami tegorocznej Drogi Krzyżowej oraz woreczki z ziarnem, które po Mszy św. zostaną pobłogosławione przez Księdza Arcybiskupa.

Osoby chore i starsze, które nie będą mogły przybyć do Kalwarii, będą mogły uczestniczyć we Mszy św. za pośrednictwem transmisji online realizowanej na stronie Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy!