STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ŚRODY ZE ŚW. JÓZEFEM W SANKTUARIUM ŚW. JÓZEFA W PODGÓRZU

Środy ze św. Józefem w Sanktuarium św. Józefa w Podgórzu

W każdą środę w Sanktuarium św. Józefa w Krakowie-Podgórzu na nabożeństwie o godz. 18.00 i na Mszy św. o godz. 18.30 zapraszamy na wspólną modlitwę w intencjach pielgrzymów, ale także w poszczególne środy będą modlitwy w intencji rodzin, jubileuszy małżeńskich, w intencji kobiet, mężczyzn i małżeństw w kryzysie.

W intencji rodzin – w pierwszą środę miesiąca – z błogosławieństwem małżonków obchodzących w danym miesiącu rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa.

W intencji kobiet – w drugą środę miesiąca – z błogosławieństwem matek oczekujących potomstwa.

W intencji mężczyzn – w trzecią środę miesiąca – po Mszy świętej spotkanie Mężczyzn świętego Józefa. Program na stronie  mezczyzni.net .

W intencji małżeństw w kryzysie – w czwartą środę miesiąca.

W intencji wszystkich próśb składanych w Sanktuarium – jeżeli w miesiącu będzie piąta środa.