STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / SPOTKANIE SYNODALNE DLA NARZECZONCYH I MŁODYCH MAŁŻEŃSTW

SPOTKANIE SYNODALNE DLA NARZECZONCYH I MŁODYCH MAŁŻEŃSTW

Wydział Duszpasterstwa Rodzin zaprasza narzeczonych i młode małżeństwa na spotkanie synodalne 12 marca 2022 r.

W Kościele Katolickim trwa obecnie Synod o Synodalności – wyjątkowe wydarzenie, zainicjowane przez papieża Franciszka, które ma na celu uważne wsłuchanie się w głos wszystkich wierzących w celu ich szerszego włączenia w życie Kościoła. Fundacja Towarzyszenia Rodzinie we współpracy z Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Krakowskiej uczestniczy w etapie diecezjalnym tego wydarzenia. Bardzo zależy nam na wsłuchaniu się w głos narzeczonych i młodych małżonków, którzy stanowią przyszłość Kościoła i siłę napędową całego społeczeństwa. W związku z tym serdecznie zapraszamy do podzielenia się Waszymi przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z przygotowaniem do Sakramentu Małżeństwa, a także z Waszą obecnością w Kościele jako narzeczonych lub młodych małżonków. Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety poświęconej temu zagadnieniu (link do ankiety), a także do rejestracji na spotkanie warsztatowe (link do rejestracji na warsztaty), które stanowić będzie okazję do pogłębionej dyskusji i wymiany myśli na ten temat.