STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / “SPOTKANIA Z DUSZĄ” W KSIĘGARNI ŚW. STANISŁAWA

“Spotkania z duszą” w księgarni św. Stanisława

Księgarnia św. Stanisława przy ul. Wiślnej 12a jest ważnym miejscem na mapie krakowskich księgarń o profilu religijnym.W kwietniu tego roku – w nowym wnętrzu księgarni – rusza cykl konferencji dla dorosłych: „Spotkania z duszą” oraz „Małe spotkania z duszą” – stworzone z myślą o najmłodszych. Comiesięczne wydarzenia dadzą czytelnikom szansę poznania cenionych autorów – teologów, rekolekcjonistów i publicystów – oraz wzięcia udziału w debatach na aktualne tematy z życia Kościoła. W planie wieczornych spotkań w księgarni jest krótki przegląd nowości i zapowiedzi wydawnictw katolickich, konferencja z zaproszonym gościem w formie wywiadu oraz czas na pytania uczestników.

Dla dzieci przygotowano sobotnie zajęcia warsztatowe i animacje, dzięki którym będą mogły pogłębić wiarę poprzez zabawę pod okiem pedagoga i katechety. W ramach „Małych spotkań z duszą” dzieci poznają opowieści i postaci biblijne, organizatorzy zadbają również o to, by tematy warsztatów korespondowały z ważniejszymi świętami roku liturgicznego. Księgarnia zaprasza najmłodszych na pierwsze warsztaty już w maju.

Wywiady z zaproszonymi Gośćmi prowadzi dziennikarz krakowskiego „Gościa Niedzielnego”, Miłosz Kluba.

Na spotkania w księgarni przy Plantach zapraszają organizatorzy: Księgarnia św. Stanisława i agencja kreatywna TBC Project.

 

ZOBACZ TAKŻE