STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA MAM Z MAŁYMI DZIEĆMI

Rekolekcje Wielkopostne dla mam z małymi dziećmi

Grupa modlitewna Macierzanka, działająca przy parafii pw. św. Józefa w Krakowie - Podgórzu ma przyjemność zaprosić wszystkie Mamy, a szczególnie te posiadające małe dzieci, na wyjątkowe Rekolekcje Wielkopostne, które odbędą się w dniach 25. - 27. lutego 2021 r. od godz. 10:00 w kościele parafialnym

Rekolekcje Wielkopostne dla mam z małymi dziećmi

Wspólnym tematem nauk rekolekcyjnych będzie Eucharystia jako źródło Życia. Wygłosi je dla nas ks. dr. Krzysztof Porosło, wykładowca teologii dogmatycznej na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie, diecezjalny duszpasterz akademicki przy Kolegiacie św. Anny, pomysłodawca i współorganizator rekolekcji liturgicznych „Mysterium fascinans”.
Podczas codziennej Mszy Świętej oraz konferencji każda Mama będzie mogła w przyjaznym i dyskretnym miejscu nakarmić i przewinąć swoje dziecko. Na najmłodszych będzie czekał kącik cichej zabawy. Dziecięcy gwar jest mile widziany !
W czwartek i piątek przed Mszą Świętą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania (od 9:15 do 10:00). Zapewniamy wtedy opiekę nad dziećmi.
W sobotę na zakończenie rekolekcji zapraszamy każdą Mamę na “Mamy Czas” – spotkanie przy herbacie, podczas którego w małych grupach podzielimy się naszymi refleksjami. UWAGA: w zależności od obowiązujących obostrzeń sanitarnych spotkanie może zostać odwołane lub przybrać formę wieczornego spotkania on-line. Zachęcamy do śledzenia aktualności w wydarzeniu FB.