Strona główna » Aktualności » POGRZEB DZIECI MARTWO URODZONYCH

Pogrzeb dzieci martwo urodzonych

We wtorek, 21 listopada br., na Cmentarzu w Podgórkach Tynieckich w Krakowie odbędzie się pogrzeb dzieci martwo urodzonych w następujących placówkach: Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, Centrum Medyczne Ujastek w Krakowie oraz Szpital Miejski Specjalistyczny, im. G. Narutowicza w Krakowie w okresie od 01.04.2022 do 31.10.2023 r. Msza święta pogrzebowa w kaplicy cmentarnej rozpocznie się o godz. 9.30.

Liturgii żałobnej będzie przewodniczył ks. dr Janusz Kościelniak, Diecezjalny Duszpasterz Rodzin Dzieci Utraconych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Przypominamy, że w każdy drugi piątek miesiąca o godz. 18.00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach jest odprawiana Msza święta w intencji pogrążonych w żałobie rodziców i rodziny. Po Mszy świętej prowadzona jest adoracja, która kończy się indywidualnym błogosławieństwem rodzin Najświętszym Sakramentem.