STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / MSZA ŚW. DLA KOBIET 10 LUTEGO 2020 R.

Msza św. dla kobiet 10 lutego 2020 r.

Duszpasterstwo Kobiet Archidiecezji Krakowskiej zaprasza na comiesięczną Mszę świętą dla kobiet na godz. 18.30 do Bazyliki św. Floriana w Krakowie.

Msza św. dla kobiet 10 lutego 2020 r.

“Przywilej bycia kobietą został w sposób szczególny uwypuklony poprzez fakt, że Maryja – najdoskonalsza spośród stworzeń – była kobietą”  (Alice von Hildebrand, Przywilej bycia kobietą).

Tematyka homilii ukierunkowana jest na sytuację kobiety w świecie rozumianą w perspektywie zamysłu Bożego.

Po Mszy św. odbędzie się spotkanie Urzekających. ” URZEKAJACA.PL to  projekt katolicki skierowany do kobiet, który zrodził się z potrzeby serca i z chęci odkrywania piękna kobiecego serca zgodnie z zamysłem Pana Boga. Jest to inicjatywa od KOBIET dla KOBIET. Pragniemy odkrywać swoją kobiecość, do jakiej powołał nas Pan Bóg. Najpiękniejszym wzorem kobiecości jest dla nas Maryja – najdoskonalsza, najbardziej urzekająca z niewiast”  (https://www.facebook.com/urzekajaca/.

PLIKI DO ŚCIĄGNIĘCIA