STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY 2022 RABKA-ZDRÓJ

Marsz dla Życia i Rodziny 2022 Rabka-Zdrój

Domowy Kościół rejon X rabczański wraz z parafią św. Teresy w Rabce zaprasza w najbliższą niedzielę 5 czerwca 2022 do wzięcia udziału w Marszu dla Życia i Rodziny, a po nim na piknik rodzinny w amfiteatrze.

W niedziele 5 czerwca w Rabce-Zdroju odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny, organizowany przez Domowy Kościół – Oazę Rodzin. Jest to jedno z wydarzeń jubileuszu 25 rocznicy pielgrzymki św. Jana Pawła II na Podhale w czerwcu 1997 roku. Jest również formą pokazania przywiązania do wartości rodzinnych i poszanowania życia każdej osoby. Marsz jest świętem rodzin, stanowiącym okazję do tego, aby publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. Wydarzenie rozpocznie Msza święta w kościele św. Teresy o godz. 14.00, po której zgromadzeni przejdą do amfiteatru, gdzie będą miały miejsce dalsze części i atrakcje.

plakat Marsz dla Życia i Rodziny 2022 Rabka-Zdrój