STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA DLA OSÓB ŻYJĄCYCH W ZWIĄZKACH NIESAKRAMENTALNYCH

Adwentowy Dzień Skupienia dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych

W Krakowie na Wzgórzach Krzesławickich, w parafii pw. Miłosierdzia Bożego, odbędzie się w sobotę dnia 7 grudnia 2019 r. o godz. 16:00 Adwentowy Dzień Skupienia dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych.

To tutaj, od roku 2010 ma swoje spotkania Duszpasterstwo Niesakramentalnych Związków Małżeńskich, prowadzone przez ks. proboszcza dr. Jana Abrahamowicza.

W Adwencie dusza i umysł człowieka biegną w stronę Boga i tajemnicy Jego narodzenia. Do Bożego Narodzenia chcemy się wszyscy dobrze przygotować. Jak to mają uczynić osoby, które nie mają możliwości spotkać się z Chrystusem w komunii świętej? Jak wtedy przeżyć te święta, tak bardzo rodzinne i ważne? Czy można spotkać Boga na drodze poza sakramentalnej? A jeśli tak, to kiedy i na jakich warunkach? Te i wiele innych pytań cisną się na usta. Próbą odpowiedzi na nie będzie Adwentowy Dzień Skupienia, który poprowadzi w tym roku ks. bp Janusz Mastalski. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 16:00, po niej spotkanie i rozmowy w sali św. Jana Pawła II. Zapraszamy!

PLIKI DO ŚCIĄGNIĘCIA