STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / SPECJALISTYCZNE PORADNICTWO DUSZPASTERSKIE

Specjalistyczne poradnictwo duszpasterskie

Od najbliższego piątku, przy Poradni Specjalistycznej Fundacji Towarzyszenia Rodzinie mieszczącej się przy ul. Faustyny 70 w Krakowie, zostają uruchomione dyżury kapłanów odpowiedzialnych w Archidiecezji Krakowskiej za Specjalistyczne Duszpasterstwa związane z Diecezjalnym Duszpasterstwem Rodzin...

Oferowane jest poradnictwo dla osób doświadczających trudności i konflikty w życiu małżeńskim i rodzinnym, poradnictwo dla rodzin doświadczających utraty dziecka, poradnictwo dla małżeństw doświadczających problemu niepłodności w małżeństwie, poradnictwo dla narzeczonych oraz poradnictwo dla osób doświadczających przemocy seksualnej oraz poradnictwo prawne dla małżonków w zakresie małżeńskiego prawa kanonicznego.

Dyżury posługujących kapłanów skierowane są do osób, które w oparciu o wiarę poszukują wsparcia i towarzyszenia w chwilowych trudnościach, lub też oczekują dłuższego procesu integracji i formacji w ramach wspólnot oraz grup prowadzonych przez posługujących duszpasterzy. Dyżury duszpasterzy prowadzone w poradni, w której oferowana jest również pomoc psychologiczno-terapeutyczna, prawna, czy też pomoc związana z rodzicielstwem, pomagają w znalezieniu specjalisty, który pomoże szerzej spojrzeć na sytuację z jaką zgłaszają się poszczególne osoby.

Dyżury duszpasterzy odbywać się będą w drugi piątek oraz w czwarty wtorek miesiąca, według zamieszczonego poniżej harmonogramu.

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny na numer 512 180 000, 12 260 75 14 w godz. 17.00-20.00 od poniedziałku do piątku.

II PIĄTEK MIESIĄCA Godz. I II II
17.00 – 18.00 Poradnictwo dla osób doświadczających trudności i konflikty w życiu małżeńskim i rodzinnym

Poradnictwo dla osób doświadczających przemocy seksualnej

Ks. Artur Chłopek