STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / AKADEMICKIE KATECHEZY DLA NARZECZONYCH

Akademickie katechezy dla narzeczonych

Już od września zapraszamy na akademickie katechezy przedmałżeńskie (nie tylko dla studentów). Spotkania odbywają się w cztery kolejne wtorki miesiąca w godz. 18.30-21.00, zapisy od 18.00.

Akademickie katechezy dla narzeczonych

Zapraszamy na akademickie katechezy przedmałżeńskie (nie tylko dla studentów). Spotkania odbywają się na ul. Bernardyńskiej 3, Kraków, w cztery kolejne wtorki miesiąca w godz. 18.30-21.00, zapisy od 18.00.  Kurs można zacząć od każdego tematu i kontynuować zajęcia w dowolnej kolejności. Ważne jest, aby być na czterech, różnych spotkaniach. Brakujące tematy można uzupełniać w kolejnych miesiącach.

Spotkania

3 września – Miłość i sakrament małżeństwa
10 września – Etyka małżeńska i odpowiedzialne rodzicielstwo
17 września – Psychologia małżeństwa i sakrament pokuty