Strona główna » Aktualności » WIELKOPOSTNY DZIEŃ SKUPIENIA DLA DORADCÓW ŻYCIA RODZINNEGO W ZAKRZOWIE – RELACJA

Wielkopostny Dzień Skupienia dla Doradców Życia Rodzinnego w Zakrzowie – relacja

W minioną sobotę odbył się Wielkopostny Dzień Skupienia dla Doradców Życia Rodzinnego posługujących w Archidiecezji Krakowskiej.
Spędziliśmy go w Ośrodku Wczasowo-Rekolekcyjnym im. Jana Pawła II Caritas Archidiecezji Krakowskiej w Zakrzowie.

Temat dnia skupienia był skoncentrowany wokół roli doradcy w domu, duszpasterstwie i świecie. Konferencje oraz homilię wygłosił ks. Zbigniew Kryjomski, związany z Duszpasterstwem Rodzin naszej Archidiecezji.

W planie dnia skupienia znalazł się czas na modlitwę różańcową, adorację, sakrament pokuty i pojednania oraz wspólną Eucharystię, Był to również czas spotkań, rozmów, a także dzielenia się swoim świadectwem wiary.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym doradcom życia rodzinnego za udział w tym wydarzeniu, za zaangażowanie w oprawę liturgiczną oraz muzyczną podczas adoracji i Mszy świętej. Dziękujemy również ks. Zbigniewowi za głębokie i poruszające treści, które z pewnością będą pracować w naszych sercach. Pamiętajmy o tym, o czym mogliśmy usłyszeć podczas jednej z konferencji – żeby móc dawać innym, trzeba najpierw samemu napełnić się tym, co chcemy przekazać dalej.

Życzymy dobrego i owocnego czasu pozostałej części Wielkiego Postu!

Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację z naszego dnia skupienia: