Strona główna » Aktualności » SKORZYSTAJ Z NIEODPŁATNEJ PORADY I POMOCY DUSZPASTERSKIEJ

Skorzystaj z nieodpłatnej porady i pomocy duszpasterskiej

Poradnictwo Duszpasterskie – adresowane jest do osób pragnących zasięgnąć porady duszpasterskiej, zwłaszcza przeżywających trudne momenty życiowe. Porad udzielają wyspecjalizowani doradcy życia rodzinnego i księża.

W naszej Archidiecezji istnieje możliwość skorzystania z nieodpłatnej porady i pomocy duszpasterskiej dla osób indywidualnych, małżeństw i rodzin w Katolickich Poradniach Życia Rodzinnego.

Porady duszpasterskiej zasięgnąć można w następujących lokalizacjach:

-Kraków, Archidiecezjalna Poradnia Życia Rodzinnego w Centrum Jana Pawła II, ul. Totus Tuus 34
Kraków, Fundacja Towarzyszenia Rodzinie im. prof. Stanisława Grygiela, ul. Siostry Faustyny 70
Chrzanów, Parafia pw. Św. Mikołaja, ul. Adama Mickiewicza 5
Myślenice, Dom Katolicki im. Ks. Prałata Józefa Bylicy, ul. 3-go Maja 1a
Sucha Beskidzka, Dom Katolicki, ul. Rynek 15
Wadowice, Poradnia Rodzinna, ul. Emilii i Karola Wojtyłów 13
Zapisz się poprzez formularz na stronie Fundacji Towarzyszenia Rodzinie im. prof. Stanisława Grygiela: https://rodzinne.ftrodzinie.pl/pomoc-duszpasterska/ lub telefonicznie: 512 180 000.