Strona główna » Aktualności » DUSZPASTERSKIE TOWARZYSZENIE NARZECZONYM I MŁODYM MAŁŻONKOM W KOŚCIELE KATOLICKIM – ARTYKUŁ KS. DRA PAWŁA GAŁUSZKI ORAZ DR MAGDALENY DEJ

Duszpasterskie towarzyszenie narzeczonym i młodym małżonkom w Kościele katolickim – artykuł ks. dra Pawła Gałuszki oraz dr Magdaleny Dej

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ostatnim numerem czasopisma “Teologia i Moralność” poświęconym małżeństwu i rodzinie. Wśród wielu ciekawych artykułów znalazł się tam m.in. tekst autorstwa ks. dra Pawła Gałuszki – dyrektora naszego Wydziału Duszpasterstwa Rodzin oraz dr Magdaleny Dej – naszej Diecezjalnej Doradczyni Życia Rodzinnego.

Artykuł przedstawia duszpasterskie towarzyszenie narzeczonym i młodym małżonkom w Kościele katolickim według najnowszego dokumentu Dykasterii ds. Świeckich, Rodziny i Życia na tle dotychczasowej praktyki duszpasterskiej i dokumentów Magisterium.

Link do wersji elektronicznej całego numeru czasopisma: